وارد سیاسی مسابقه اصولگرا اصلاح طلب اخبار سیاسی و اجتماعی

وارد: سیاسی مسابقه اصولگرا اصلاح طلب اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث شکایت عجیب مرد زندانی از ضامنش

مرد میانسال که به خاطر اختلافات مالی در زندان به سر می‌برد، با ارسال نامه‌ای به بازپرس جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران مدعی شد که هنگام مرخصی موقت، به وسیله ضام

شکایت عجیب مرد زندانی از ضامنش

عبارات مهم : زندان

مرد میانسال که به خاطر اختلافات مالی در زندان به سر می برد، با ارسال نامه ای به بازپرس جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران مدعی شد که هنگام مرخصی موقت، به وسیله ضامنش ربوده شده است و بعد از ضرب و شتم تحویل زندان شده است است.

به گزارش ایسنا، «ایران» نوشت: هفته گذشته نامه ای به دست بازپرس جنایی پایتخت رسید و درپی آن یکی از زندانیان مالی به دادسرا احضار شد. نویسنده نامه مدعی بود به خاطر اختلافات مالی به زندان افتاده است ولی در وقت مرخصی، به وسیله مردی که ضامنش بوده، ربوده شده است و نشانه ضرب و شتم قرار گرفته و بعد از آن تحویل زندان شده است است.

به دنبال دریافت این نامه ازسوی بازپرس سهرابی، دستور انتقال مرد میانسال به دادسرا صادر شد. او بعد از حضور در شعبه نهم دادسرا، درخصوص ماجرای ربوده شدنش گفت: «مدتی قبل به خاطر اختلاف حساب و پرسشها مالی به زندان افتادم. با تکمیل تحقیقات پرونده، قاضی برایم قرار وثیقه صادر کرد و من در تماس تلفنی با یکی از دوستانم به نام افشین از او درخواست کمک کردم.

شکایت عجیب مرد زندانی از ضامنش

چند روز بعد، افشین سندی تهیه کرد و من با قرار وثیقه آزاد شدم. هنوز چند روزی به وقت دادگاهم مانده بود که به وسیله افشین ربوده شدم. آن روز به محض خروج از منزل ام در شرق تهران، افشین که سوار برخودرویش بود برابر پایم نگه داشت و چند مرد جوان با ترساندن مرا سوار ماشین کردند. در بین راه مردان ناشناس مرا مورد ضرب و شتم قراردادند. ساعتی از ماجرا نگذشته بود که خودم را برابر زندان دیدم، افشین مرا تحویل زندان داد و به من گفت جهت آزاد کردن سندش چاره ای جز این نداشته است.

از این واکنش‌ها او خیلی تعجب کردم آیا که به هیچ عنوان قصد فرار نداشتم و می خواستم به محض اینکه دادگاه مرا احضار کند، خودم را به زندان معرفی کنم و نمی دانم این واکنش‌ها افشین جهت چه بود. سند افشین آزاد شد و من به زندان افتادم. اوایل تصمیم به شکایت نداشتم ولی نتوانستم با این عنوان کنار بیایم و تصمیم گرفتم با ارسال نامه ای، راز این آدم ربایی را برملا کنم. من از افشین و مردان ناشناسی که مرا ربوده و مورد ضرب و شتم قرار دادند، شکایت دارم.»

مرد میانسال که به خاطر اختلافات مالی در زندان به سر می‌برد، با ارسال نامه‌ای به بازپرس جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران مدعی شد که هنگام مرخصی موقت، به وسیله ضام

با شکایت مرد زندانی، بازپرس جنایی دستور تحقیق راجع به بیانات مرد زندانی و کشف حقیقت را صادر کرد و تیمی از مأموران پلیس آگاهی مسئول تحقیق راجع به این ادعا شدند.

واژه های کلیدی: زندان | زندانی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs